وب سایت قم یدک در جهت تسهیل فرایند جستجو و خرید لوازم یدکی، علی الخصوص لوازم یدکی خودروهای ساخت کشور چین، پایه گذاری گردیده است. مشتریان محترم با رویت و انتخاب محصول و لوازم مورد نظر خود می توانند نسبت به خرید و تامین قطعه مورد نظر خود اقدام نمایند.

وب سایت قم یدک برای تامین و پشتیبانی قطعات اصلی مهیا گردیده است؛ لذا با افتخار در جهت تامین رضایت مشتریان خود قدم بر خواهیم داشت.

فروشگاه مهدی که با عنوان قم یدک در فضای مجازی شروع به فعالیت نموده است در سال 1365 در استان قم تاسیس گردید. این مجموعه در ابتدا اقدام به عرضه اجناس اتومبیل رنو و ژیان کرد. از سال 1380 با توجه به کمرنگ شدن حضور اتومبیل رنو در بازار، قطعات محصولات سایپا بخش عمده ای از فروشگاه را به خود اختصاص داد. در سال 1395 این مجموعه جهت رفاه حال شهروندان این استان، تصمیم به تجهیز قطعات اتومبیل خودروهای ساخت کشور چین در فروشگاه نمود؛

خودروهایی از قبیل (ام وی ام - جک - لیفان)با توجه به افزایش تعداد خودروها و برندهای موجود در این حوزه، فروشگاه مهدی این افتخار را دارد که امروز مجموعه ای کامل از قطعات برند های "جک - جیلی - برلیانس - ام وی ام - لیفان - چانگان - آریو" را در دسترس عموم قرار دهد.

امید است این رویکرد مورد رضایت شما مشتریان عزیز واقع شود.

فروشگاه قم یدک